7 Time State Cup Champions & National Cup Champions #Breakermade

Division 3 Boys U14 – Coach Slipper
SoCal Championships Champions
Eric Luis, Andres Flores, Jesus Ramirez, Robert Tores, Alex Medellin, Erick Zarraga, Carlos Arango, Eduardo Franco, Juan Carlos Quezada, Daniel Medina, Alex Anaya, Jacob Orozco, Anthony Gentile, Christopher Stalter, Colling Jennings

Division 3 Girls U14 – Coach Gordillo
SoCal Championships Champions
Haley Wall, Taylor Rozo, Burgandy Allen, Alyssa Ramirez, nayeli zapata, Mackenzie Lee, Alyssa Sheridan, kaila Hjalmarson, Diana Ortega, Marlene Gonzalez, Jasmin Velasquez, Salome Tash, Yolanda Gonzalez, Melly Gordillo

Division 4 Boys U12 – Coach Simovich
SoCal Championships Finalists – NYKO Finalists
Dakota Heisel, Victor Figueroa, Lukas Soelberg, Mauricio Rivera, Matthew Reilly, Kevin Rosales, Andrew Kleszewski, Kaigetsu Simovich, Zachery Bultemeier, David Grischuk, Jesse Perez, Hugo Gonzalez, Jorge Gonzalez, Jake Gerardi

Division 4 Girls U12 – Coach Betancourt
SoCal Championships Finalists – NYKO Champions
Rachel Williamson, Victoria Xavier, Valerie Estrada, Maria Gonzalez, Stephany Lopez, Jasmine Haro, Cierra Hayes, Samantha Volk, Anissa Martinez, Lily Vasquez, Samantha House, Makayla Kalama, Clarissa Camarena, Mariah Stechschulte

Division 5 Boys U10 – Coach Ackles
SoCal Championship Champions
Hayden Morrison, Isreal Ramirez, Anthony Cruz, Elias Silva, Zach Scott, Nathan Coveney, Hunter Rozo, Freddy Vazquez, David Salanoa, Isaiah Jones, Kieran Armitage, Hector Azpeitia, Paul Mathews

Division 5 Girls U10 – Coach Soliday
Natalie Stevens, Neilah Soliday, Kaylee Satterlee, Audrey Peterson, Keiari Pati, Finely Oviedo, McKenna Morrissey, Rebecca Lopez, Abigail Jacobs, Carolina Dominguez, Nevaeh Clements, Javde Cirolia

Division 6 Boys U8 – Coach Gutierez
SoCal Championship Finalists – NYKO Finalists
Josef Medvinsky, Bodie Fisher, Cesar Ortega, Christian Davidson, Samuel Souza, Christopher Valdivia, Aaron Amdre, Leonel Lopez, Diego Gonzalez-Hughes, Shane Melton, Nicholas Vasquez, Jacob Aldrich, Antonio Reyes

Division 6 Girls U8 – Coach Valencia
Emily Stanley, hailey Moreno, Paradyse Wong, Lauren Sarigumba, Ashley Gonneman, Issabella Moreno, Rachel Ohusky, Gianna Baiocco, Hannah Tafy, Olivia Keltner, LeMautofi Poumele, Elizabeth Amezcua